HK Kroměříž - HC Zubr Přerov (10. 9. 2011)

Název

Popis

Přerov – Heroický výkon předvedla přípravka HK Kroměříž v sobotních zápasech na ledě HC Zubr Přerov.
Po výborném nástupu do utkání přišlo za stavu 2:2 ze strany Hanáků hluché místo. Domácí na to odpověděli třemi rychlými góly a odskočili do vedení 5:2. Již od poloviny zápasu iniciativu převzala Kroměříž. Hosté byli herně lepší a začali své soupeře přehrávat po všech stránkách. Bohužel vždy ztroskotali na brankáři domácího mančaftu. Během poslední patnáctiminutovky se hrálo de facto pouze před brankou domácích. Hanáci nejprve snížili na 4:6 a vzápětí přišel kontaktní gól na 5:6. Během následujících sedmi minut však již nenašli lék na své střelecké trápení. Přerov se radoval z prvního vítězství.
HK Kroměříž – HC Zubr Přerov 5:6 (2:5; 1:1; 2:0)

Herní rozpoložení obou týmů po prvním klání napovídalo, že v následujícím utkání budou hosté pro své soupeře vážnou hrozbou již od úvodního buly. A to se brzy potvrdilo. Nebylo odehráno ani pět minut z první třetiny a Kroměříž pevně držela vedení 3:1. „Do kabin“ odcházeli hráči při skóre 4:2. Druhá třetina se lépe vydařila domácím, kteří oplatili Kroměříži vítězství z první patnáctiminutovky stejnou mincí. Začátek závěrečné části již opět patřil hostům. Ti šli po dvou přesných střelách znovu do vedení. Dvoubrankové manko svíralo Přerov po zbylých deset minut. Za horoucího povzbuzování se Hanáci pouštěli do dalších akcí. Bohužel bezúspěšně. Štěstí ale nepřálo ani domácím. Ti pouze 38 vteřin před koncem korigovali výsledek na konečných 7:8.
HK Kroměříž – HC Zubr Přerov 8:7 (4:2; 2:4; 2:1)