HC Zubr Přerov - HK Kroměříž (25. 9. 2011)

Název

Popis

Přerov – Jeden z nejlepších výkonů letošní sezony předvedli kroměřížští sršni na ledě Přerova. Hosté byli od začátku vždy o krok napřed. To se projevilo na skóre, které Hanákům po první dvacetiminutovce nahrávalo do karet. Do druhé části nastupovali sršni s dvoubrankovou výhodou. Během několika minut se však dvěma rychlými střelami domácím podařilo srovnat krok. Od poloviny zápasu začala tahanice o vedení. Na každou proměněnou šanci domácích ale odpověděla Kroměříž dalším gólem. I po druhé třetině, která skončila shodně 4:4, měli domácí na své hosty dvoubrankové manko. Během prvních deseti minut závěrečné části HC Zubr Přerov srovnal na 8:8. Po sérii dalších dvou branek, za vyrovnaného skóre 9:9, vstoupilo utkání do samého závěru. Minutu před koncem se do útočného pásma dostali domácí, kteří ohrožovali branku Kroměříže. V tuto chvíli byl brankář a bránící hráči na svém místě. Puk se do svatyně hostů nedostal. Sršni naopak zatlačili a přesunuli hru na protější stranu kluziště.
Domácí nakonec kapitulovali pouhých jedenáct vteřin před závěrečnou sirénou. Po nádherné souhře dokázal Petr Tichov využít strkanici před brankou a nádherným lobem dopravil puk do sítě.

HC Zubr Přerov – HK Kroměříž 9:10 (2:4; 4:4; 3:2)
Branky: Tichov 5, Omelka 4, Hořčičková.